O nás

Internetový obchod ventilatory-amexx.sk sa zaoberá predajom prvkov vzduchotechniky. 
Predávame-vetracie mriežky,plastové vetracie mriežky,kovové vetracie mriežky,hliníkové vetracie mriežky,nerezové mriežky a všetky typy vetracích mriežok na fasádu .
Skladom máme revízne dvierka,revízne dvierka plastové,revízne dvierka kovové.Ďalej ponúkame revízne dvierka nerezové aj revízne dvierka protipožiarné.Revízne dvierka protipožiarné sú na objednávku.
Ponúkame najširší sortiment ventilátorov na trhu .V ponuke máme ventilátory domové,ventilátory kúpelňové,ventilátory na stenu,ventilátory do stropu,ventilátory axiálne ventilátory radiálne.
Skladom máme priemyselné ventlátory,priemyselné ventilátory potrubné,priemyselné ventilátory axiálne ,priemyselné ventilátory radiálne,priemyselné ventilátory strešné,priemyselné ventilátory na odvetranie,priemyselné ventilátory na odvetranie skladov a iných priestorov.
Ďalej máme v ponuke vzduchové rozvody,rozvody vzduchu plastové,rozvody vzduchu kovové.Potrubia sú hliníkové flexi potrubia,izolované flexi potrubia na teplovzdušné rozvody,pozinkované potrubia.Na odvetranie skladov kaviarní máme v ponuke spiro potrubie,spiro potrubie všetkých rozmerov.
Vieme zabezpečiť výrobu hranatých vzduchových rozvodov z pozinkovaného plechu.Dodávame rozbočky,rozbočky plastové,rozbočky pozinkované aj rozbočky atypické.Zabezpečujeme výrobu atypických rozbočiek na objednávku. Môžete si vybrať  z veľkého počtu príslušenstva k hore uvedeným produktom ako napríklad rôzne klapky k ventilátorom ,spony  atď

Novými produktami v našej ponuke sú krbové vložky,krbové vložky liatinové, krbové vložky oceľové,krbové vložky pravostranné,krbové vložky prizmatické,krbové vložky oblúkové krbové vložky obojstranné aj ďalšie prevedenia. a k nim prisluchajúce príslušenstvo ako napr. krbové mriežky, krbové ventilátory ale aj komíny. Novinka: predaj plastových poklopov a revízne šachty šedé,plastové poklopy zelené.Plastové poklopy máme od firmy Dakota,plastové poklopy zelené máme od firmy First.Plastové poklopy majú nosnosť do 1,5 tony.