RSA5E-10-T-TRAFO-Regulátor otáčok

  • Dostupnosť: Skladom
  • 410.40€ s DPH

  • Bez DPH: 342.00€

Množstvo

Popis produktu RSA5E-10-T-TRAFO-Regulátor otáčok

Regulátory otáčok RSA5E-... série T sa používajú pre riadenie výkonu jednofázových ventilátorov pomocou krokovej regulácie otáčok motora.

Trafo regulátory majú päť rýchlostí. Rýchlosť je nastavovaná prostredníctvom otáčania ovládacieho gombíka na prednom paneli krytu na jednej z piatich dostupných pevných polohách. Niekoľko ventilátorov možno ovládať synchrónne v prípade, že ich celková spotreba prúdu neprekročí maximálnu povolenú hodnotu regulátora .

Dizajn a ovládanie

Plášť regulátora je vyrobený z nehorľavého termoplastu. Regulátor má päť rýchlostí s výstupným výkonom 80V - 105V - 130V-160V - 230V a obsahuje ON / OFF kontrolku pre zapínanie prevádzky, ovládací gombík pre prepínanie otáčok a regulátor pre núdzovú prevádzku s LED indikátorom. Súčasťou zariadenia je integrovaná ochrana motora, ktoré preruší napájacie napätie ventilátora, keď je prehriaty na motor ventilátora. Potom, čo teplota klesne na prevádzkovú úroveň nabehne motor znova.

Regulátor má nasledujúce doplnkové funkcie:

  • svorky 230 V, max. 2A pre pripojenie a kontroluje tak externé zariadenia, ako ovládanie pohonu klapky.
Montáž

Regulátor je určený pre vnútornú montáž. Inštalácia sa vykonáva s ohľadom na voľnú cirkuláciu vzduchu pre vnútorné chladenie obvodu. Regulátor je určený pre zvislú montáž. Neinštalujte ovládač nad ohrievač a pri zlom prúdení vzduchu .

Prevádzkovej polohy zariadenia.

Parametre Hodnota Jednotka
Napätie
230
V
Celkové rozmery dx š xv
305х200х180
mm
Menovitý prúd
10
A
Maximálna prevádzková teplota
+5 ... +35
0 C
Fáza
1
~
Materiál púzdra
termoplast
 
Index ochrany
IP 44
trieda